Sprzątanie grobów w Krakowie – Mortus.pl

Śmierć bliskich osób jest trudnym tematem i ogromnym nieszczęściem. Pamiętamy o zmarłych przez długie lata, zwłaszcza w takie dni, jak ważne rocznice związane z daną osobą czy po prostu Dzień Zaduszny. Towarzyszącego przez cały ten czas bólu nie da się ukoić, jednak można okazać swoją pamięć i szacunek poprzez dbanie o miejsce wiecznego spoczynku. Czysty grób, kwiaty, znicze – to właśnie symbol pamięci, tęsknoty i miłości. Nie każdy ma jednak możliwość, by regularnie tę pamięć okazywać. Często bowiem mieszkamy w dużej odległości od miejsca pochówku najbliższych, czasem też przeszkodą bywa wiek lub nadmiar obowiązków. Nie pozwólmy wówczas na to, by groby miały być z tego powodu powodu zaniedbane.

 

Sprzątanie grobów - Kraków i okolice.

 

Firma Mortus służy pomocą wszystkim tym, którzy z różnych przyczyn nie są w stanie samodzielnie zadbać o groby najbliższych. Uczynimy wszystko, co w naszej mocy, by groby były czyste i zadbane nawet przez cały rok, a nie tylko w te szczególne dni, w których wspomina się zmarłych. Oferujemy zarówno standardowe czynności – sprzątanie grobów, czyszczenie i konserwacja nagrobków wraz z uprzątaniem otoczenia, układanie zniczy, kwiatów – jak i różnego rodzaju prace indywidualne, zlecone przez klientów. Dla ich wygody stworzyliśmy także atrakcyjne pakiety usług, dzięki którym można dbać o groby najbliższych w korzystnych cenach. Aby klient był usatysfakcjonowany z naszych usług, gwarantujemy mu dokumentację fotograficzną wykonanej pracy.

 

Nasza praca odznacza się wysoką jakością, pełnym profesjonalizmem i poszanowaniem tego szczególnego miejsca, jakim jest cmentarz. Usługi wykonujemy na cmentarzach w Krakowie i okolicach – pełna lista obsługiwanych cmentarzy znajduje się na naszej stronie internetowej.

sprzątanie nagrobków, sprzątanie grobów, opieka nad grobami, sprzątanie grobów kraków. Obsługujemy wszystkie krakowskie nekropolie. Najniższe ceny w Krakowie. MORTUS OPIEKA NAD GROBEM TWOICH BLISKICH. Nasze usługi obejmują Zapalenie zniczy obsypanie otoczenia grysem Ręczne mycie nagrobka wodą z delikatnym środkiem chemicznym Usuwanie piasku i kurzu Odśnieżanie w sezonie zimowym i sprzątanie grabienie Usunięcie starych kwiatów i zniczy Wyzbieranie śmieci, liści gałązek Wyrzucenie starych kwiatów, zniczy